Kadıköy su kaçağı tespit işlemleri

Comments · 118 Views

Kadıköy su kaçağı tespit işlemlerine ve onarım işlemlerine garanti vermekteyiz. Neden güven sorunu ve maddi kaygılar için ikilemde kalalım ki? Akustik dinleme cihazımızla noktasal tespit yapıp sadece su kaçağı olan bölgeye müdahale ediyoruz. Hem bütçenizi korur hem de

Kadıköy Su Kaçağı Tespiti ve Onarımı

Kadıköy su kaçağı tespiti sorunlarınız olunca hemen en yakın su tesisatçı firmasını aramak aklınıza gelir. Fakat her su tesisatçısı su kaçağını bulur diye bir kaide yoktur. Her su kaçağı tespit cihazı olan tesisatçı da su sızıntısını bulacak diye bir kaide yoktur. Kadıköy su kaçağı tespiti firması olarak 17 yıldır su kaçağı ve su tesisatı işlerini yapıyoruz. Resimde gördüğünüz üzere ustamız Alman markası olan Trotec marka üstün teknolojik cihazlarımızla arama yapıyor. Başarı oranı %99'dur. Bulamadığımız su kaçak tespitinden ücret talep etmiyoruz. Evet, yanlış duymadınız, servis ücreti de dahil bulamadığımız su kaçaklarından ücret talep etmiyoruz.

Önceliğimiz Kadıköy su kaçağı tespiti yaptıran müşterilerimizin güvenidir. Eğer evine gelip şurası burası diye her yeri kıran bir usta olsaydık, bütçeniz yerle bir olurdu. Bu sektörde o kadar usta var ki, tabiri caizse eline her cihazı alan usta oluyor. Fakat tecrübe yok; eski usul şurası burası diyip etrafı yıkıp dökmesi bir yana, doğru tespit yapamayan ustalar bile mevcut. İşinin ehli firmalar noktasal tespit yapar ve yaptığı hizmete garanti verir. Biz ekip Tesisat olarak Kadıköy su kaçağı tespit işlemlerine ve onarım işlemlerine garanti vermekteyiz. Neden güven sorunu ve maddi kaygılar için ikilemde kalalım ki? Akustik dinleme cihazımızla noktasal tespit yapıp sadece su kaçağı olan bölgeye müdahale ediyoruz. Hem bütçenizi korur hem de zamandan tasarruf etmiş oluruz.

Kadıköy Su Kaçak tespit

Kadıköy Su Kaçağı Bulma

Kadıköy su kaçağı bulma ve onarma işlerinize talibiz. Eğer bütçenizi ve güvenliğinizi düşünüyorsanız bir telefon kadar yakınız. İstanbul’un her semtine servis hizmeti sunuyoruz. Bizleri günün her saatinde arayabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz. Kimi ustalar mesafenin uzaklığından dolayı farklı bahaneler bulur ve evinizdeki soruna çözüm bulamazlar. Sabaha kadar su sızıntısı olan bir meskende su baskınları bile meydana gelebilir. Bu gibi durumlarda mesafe gözetmeksizin evinize gelip sorununuza kalıcı çözümler sunan bir firmaya güvenmeniz en doğrusu olacaktır. Basit görünen su baskınları hayati önem bile taşımaktadır. Düşünmek gerekirse su baskınlarında elektrik tesisatına sızan bir su, hayatınıza bile mal olabilir. Basit görünen bu durumu ertelemeden bizimle iletişime geçiniz.

Kadıköy Su Kaçak tespit

Kadıköy su kaçak tespit firması olan Ekip Su Kaçağı firmamız sizlere en kısa sürede kalıcı çözümler sunar. Maddi ve manevi hasarlara maruz kalmamak için yapılan işlemlere garanti veren bir firma ile çalışmanız en doğrusu olacaktır. 17 yılı aşkın süredir su tesisatı ve su kaçağı tespiti işi yapmaktayız. Lüks daire ve villalarınızın yanı sıra normal meskenlere de ayırt etmeksizin hizmet vermekteyiz. Yapmanız gereken bizlere 07 numaralı telefondan ya da web sitemizin iletişim sayfasından ulaşmaktır.

18+ Yıl İş Tecrübesi

  • Su Tesisatı ve Su Kaçağı Tespiti
  • Kadıköy’nin En İyi Tesisat Firması
  • Kameralı Cihazlı Tesisatçı
  • İstanbul’un Her Semtine Servis
  • Mobil Tam Donanımlı Araçlar
  • 2 Yıl Garantili Hizmet
  • Noktasal Su Kaçağı Tespiti
  • Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri
  • Su Kaçağı Bulma ve Onarımı

Kadıköy Su Kaçağı: Parkeler Neden Kabarır?

Mutfak, banyo, salon, tuvalet gibi bölgelerde parke kullanıyorsanız ve kabarmalar mevcut ise su kaçağı vardır. En ufak su kaçağında, akışkan bir element olduğu için yer bulduğu her yerden sızmalar yapabilir. Ama en önemlisi bu sızıntı, parke bulunan bölgede ise parkeleriniz kabarır, şişer, rutubet ve nem gibi etkenler oluşur. Bu da sizlere yüksek maliyet ve eşyalarınızın kullanılamaz hale gelmesi anlamına gelir. İhmal edilmeden profesyonel destek alınmalıdır. Ekip  Su Kaçağı tespiti hizmeti sunan firmamızı istediğiniz an arayabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız sizleri bilgilendirir ve en kısa süre içerisinde evinizi ziyaret eder. Kullanılması gereken cihazları hazırlarlar ve noktasal tespit yaparlar. Ardından tamirat işlemi gerçekleşir ve korkulu rüya haline gelen su kaçağı olayına kalıcı çözüm sunar.

Kadıköy Su Faturam Neden Yüksek Geliyor?

Su faturam neden yüksek geliyor diye kendi kendinize sorduğunuzda asıl cevabı da alıyorsunuz. Vanalarınız, musluklarınız kapalı iken sayacınız hala dönüyorsa su kaçağı vardır. En ufak su kaçağı faturanıza yansıyacaktır, boşa akan her su israftır. Gözle görmediğiniz su kaçaklarını anlamak için su sayacınızı kontrol ediniz. Banyonuzda tadilat sonrası hasar almış borularınız kaçağa neden olabilir. Kullanılan kalitesiz malzemeler su kaçağına neden olabilir. Fayans arası derzler de deformasyon olabilir, bu da alt komşunuza su sızıntısı yapmaya yeterli olacaktır. Parkelerinizde, tavan ya da taban bölgesinde nem, rutubet, küf gibi etkenler varsa su kaçağı vardır. Faturalarınız bu nedenlerden dolayı yüksek gelir, bazen çok daha yüksek faturalarla karşılaşabilirsiniz. En kısa süre içinde bizimle iletişime geçiniz. Sorununuza anında müdahale edelim ve bütçenizi koruyalım.